O SPOLEČNOSTI

Založení firmy

Společnost Pragoclean, spol.s r.o. začala působit na trhu DDD a úklidových služeb v roce 1991. Díky tomu patříme mezi nejstarší pražské firmy s prověřenou historií a zázemím. Již od začátku jsme se zaměřovali na tři klíčové oblasti – asanace, úklidové služby a prodej/dovoz úklidové techniky.

Základy firmy postavili tři společníci na více než 10 letech zkušeností s úklidovým servisem. Sekce zaměřená na DDD služby vznikla z odborníků ze zrušeného podniku DDD Praha, kteří se hubením škůdců zabývali celý život.

Současnost

V současnosti se zaměřujeme na hubení škůdců, vyklízení a ochranu proti holubům ve firmách i domácnostech na území Prahy, Středních Čech a na Olomoucku. Již 30 let jsou základem našich služeb stále stejné a prověřené hodnoty – spolehlivost, pečlivost a důraz na kvalitu při poskytování běžných i specializovaných služeb.

Naši zaměstnanci pravidelně absolvují odborná školení a splňují požadavky zákona č. 258/2000 Sb., o ochraně veřejného zdraví. Jsme členové Sdružení pracovníků dezinfekce, dezinsekce, deratizace ČR.

Významní klienti

Pro většinu klientů pracujeme dlouhodobě. Některé firmy patří nebo patřily mezi naše zákazníky více než 20 let.

Kontaktní formulář

Chcete se poradit nebo na něco zeptat? V případě jakýchkoli dotazů nás bez váhání kontaktujte.

    Údaje, které shromažďujeme, využijeme především za účelem komunikace s klienty. Nebudou již dále zpracovány.