Prago clean

Hubení škůdců

V domácnostech a firemních objektech systematicky hubíme i odolné škůdce. Navrhujeme také preventivní opatření, která brání jejich dalšímu šíření. Díky mnohaletým zkušenostem umíme vybrat ty nejúčinnější přípravky, které jsou zárukou úspěšné likvidace. Proti škůdcům bojujeme v Praze, Středních Čechách a na Olomoucku.

Hubení škůdců zajišťujeme pro domácnosti, všechny typy firemních objektů, veřejné prostory a státní instituce. Využíváme profesionální tým složený ze specialistů na asanační práce. Za úspěšnou likvidaci škůdců navíc ručíme – pokud se nám je nepodaří vyhubit během domluveného počtu návštěv, veškeré další zásahy provádíme zdarma.

HACCP pro gastroprovozy

Pro stravovací provozy na území celé ČR nabízíme také zavádění a udržování systémů kritických bodů. Zaměřujeme se na zpracování systému HACCP, školení zaměstnanců, hygienické audity, kontroly a odborné konzultace.

Našich znalostí a zkušeností využívají výrobci potravin, logistické firmy, restaurace, hotely, kavárny, závodní a školní jídelny, hospůdky i rychlá občerstvení.

Naši zaměstnanci pravidelně absolvují odborná školení a splňují požadavky zákona č. 258/2000 Sb., o ochraně veřejného zdraví. Jsme členové Sdružení pracovníků dezinfekce, dezinsekce, deratizace ČR.

Hledáte něco jiného?

Potřebujete poradit se složitějším problémem? Zajímají vás podrobnější informace o naší nabídce pro firmy? Nedaří se vám určit škůdce, který se u vás rozšířil? Kontaktujte nás nebo si rovnou vyžádejte nezávaznou nabídku na hubení škůdců.

Kontaktní formulář